+ (372) 44 20 005
 • Thor quilt jakk

   55.00 63.50

  Mõnus termojakk. Kahekihiline tepitud jakk õhukese vooderdusega.

  Tõmblukuga esitaskud ja tõmblukuga rinnatasku asjade hoidmiseks.

  Helkurribad õlgadel

  Pikendatud seljaosaga

  Kandke seda välise kihina maheda temperatuuri korral või vahekihina pealisjaki all külmades tingimustes.

  Tootekood: 10-26 Kategooria: Brand:

  Kirjeldus

  OCEAN ABEKO – edukas Taani ja Rootsi kvaliteedi sulandumine

  OCEAN Rainwear AS on vana Taani ettevõte, mis asutati 1958. aastal tekstiililinnas Herningis. Ettevõte on tuntud ulatusliku ja paindliku toodangu poolest, mis hõlmab tööriideid, veekindlaid töörõivaid ning isikukaitsevahendeid (IKV), mida müüakse enam kui 25 riigis. OCEAN pakub laia valikut vihmariietust, kalamehesaapaid jne sportimiseks ja vaba aja veetmiseks, hingavaid veekindlaid tööriideid mitmes erinevas kvaliteedis, PU- ja PVC-vihmariideid kergest 170 g/m² polüuretaanist kuni tugevate 700 g/m² polüvinüülkloriidist merel kandmise tunkede, jakkide ja täieliku kaitseriietuseni keevitatud neopreenist mansettide või kinnaste ja saabastega.

  2014. aastal ostis OCEAN Rootsi tuntud ettevõtte ABEKO, millel oli paljudel aladel OCEANiga ühiseid huvisid. Ühinenud ettevõtted jätkavad nime all OCEAN ABEKO oma pingutusi, et kuuluda parimate veekindlate tööriiete ja isikukaitsevahendite (IKV) tootjate sekka.

  OCEAN ABEKO kannab samuti edasi nii jahipidamiseks ja kalastamiseks kui ka vaba aja veetmiseks mõeldud kõrge kvaliteediga vihmarõivaste uhkeid traditsioone.

  Lisainfo

  Suurus

  XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL

  Värv

  Must

  Sulle võib meeldida ka…