+ (372) 44 20 005
 • Combrook Softshell

   59.41

  • Kangas on veekindel kuni 8000mm
  • Kanga hingavus kuni 1000mm
  • Terves pikkuses lukk
  • Korrigeeritavad käised
  Kangas: 94% polüester, 6% elastik, 320gsm

  Tootekood: AG3000 Kategooria: Brand:

  Kirjeldus

  Oma pühendumusega innovatsioonile ja pidevale kontaktile klientidega on Williamson-Dickie Mfg Co. muutunud väikesest tööpükste ettevõttest suurimaks töörõivaste tootjaks maailmas, mida müüakse kõikides USA osariikides. Dickies® pakub nüüd laia valikut tööriideid, mis ulatuvad tööpükstest ja töösärkidest kuni teksadeni ja naiste töörõivasteni välja. Alates selle ettevõtte algusest, mis oli 1922. aastal on Dickies® seisnud selle eest, et nende tööriided oleksid kvaliteetsed, vastupidavad – riided, mida saab uhkusega kanda.

  Moderne Ameerika on üles ehitatud koos Dickiesga. Alates 1922 on Ameerika töökamad naised ja mehed valinud Dickies® kvaliteetsed ja vastupidavad tööriided ehitus-, hooldus- ja põllumajandustöödeks. Nende Dickises® tööriided on aidanud neil teha tööd kõikvõimalikes tingimustes. Siis, kui töötingimused valmistasid neile ebamugavust, siis Dickies® tööriided kaitsesid neid löökide ja hõõrdumiste eest, hoidnud neid soojana, kuivana või jahedana vastavalt nende vajadustele.

  Kuigi Dickies® on uhke oma pika ja silmapaistva ajaloo üle on tegemist eksimatult siiski 21 sajandi ettevõttega.

  Dickies® mitte ainult ei ole ülevõtnud uusimaid tootmisprotsesse ja uusima tehnoloogiaga kangaid, et parandada oma tootevalikut, vaid näitavad jätkuvalt innovatsiooni tööriiete disaini ja kvaliteedi vastu, pakkudes oma klientidele parimat!

  Lisainfo

  Suurus

  S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL